Kūrmāja «Rūjas NĀRAS» atrodas Naukšēnu centrā, Rūjas upes krastā, bijušā spirta brūža ēkā, 156 km no Rīgas, 50 km no Valmieras.

KŪRMĀJA  «Rūjas NĀRAS» Naukšēnos

 «Lai pieburtu puisi, tad jāņem tās slotas lapas, kas pirtī peroties bij pie miesas, jāsakaltē un jāsavāra tēja, un jādod tam puisim, kuru grib. Tad šis puisis lips klāt kā bērza lapa.»

No NĀRU pirts ticējumiem

BURBUĻSTĀSTI: Kur aizmirst ikdienu

LV  RUS  

Atjaunots:07 marts 2016

SākumsPakalpojumiSīkākSportsSarīkojumi Īpašais! AizgoreSkursteņslauķisKontakti


Zvani: +371 29431081 +371 64268194.  Raksti: info@naras.lv vai kontaktformā [ŠEIT] 


Jaunums!

Kaut kur virs galvas skanēja klusi iemidzinoša mūzika. No ūdens cēlās garaiņi un pamazām apkārtējie spoguļi pārklājās ar sīkiem ūdens pilieniņiem. Nāras Džakūža burbuļos uzviļņoja vaniļas un apelsīna eļļas aromāts. Pār galvu klājās oranži caurspīdīgs auduma baldahīns un it kā smaržoja ūdenspīpe. Pasaule noslēdzās aplī ap BĀDI Nāras Džakūži un aiz neredzamās sienas palika ikdienas steiga un darbi. Zivtiņas lampā – akvārijā virpuļoja augšup un lejup. Spogulī it kā parādījās, it kā pazuda kāds izplūdis tēls un tikai pēc mirkļa saproti, ka uz Džakūža malas parādījusies norasojusi glāze, kuras rožainajā dzērienā atmirdz plīvojošās sveces. Ledaini dzirkstošā dzēriena burbulīši nu cēlās vienā ritmā ar zivtiņām un, nemanot, klusā mūzika bija ievilinājusi citā pasaules daļā, kur nav pelēkas dienas un plaukst reibinoši pumpuri. Vai bija pagājis mirklis, vai arī vesela dzīve, bet sejā iešļakstīja ūdens, sveces gatavojās dzist un kaut kas līdzīgs Nāras astei pazuda ūdens burbuļos, atstājot slapju, pēc nakts un ūdensrozēm smaržojušu pieskārienu. ●

Vai bija pagājis mirklis, vai arī vesela dzīve, bet sejā iešļakstīja ūdens, sveces gatavojās dzist un kaut kas līdzīgs Nāras astei pazuda ūdens burbuļos, atstājot slapju, pēc nakts un ūdensrozēm smaržojušu pieskārienu.

Pasaule noslēdzās aplī ap Nāras Džakūži un aiz neredzamās sienas palika ikdienas steiga un darbi.


    Twitter@nauksenunaras   

Raksti mums tūlīt!

© Copyright © 2016. Atpūtas centrs «NĀRAS»